Hizmetlerimiz

Derz Kesme


Derz Kesme
Derz Kesme, özellikle döşeme betonlarının ya da zemin şap betonlarının kesilmesi, kaldırılması gibi işlemlerde betonu kesebilmek için özel olarak üretilmiş olan derz kesme makineleri ile yapılan beton kesme işlemidir.

Hizmet Talep Formu

Derz Kesme, özellikle döşeme betonlarının ya da zemin şap betonlarının kesilmesi, kaldırılması gibi işlemlerde betonu kesebilmek için özel olarak üretilmiş olan derz kesme makineleri ile yapılan beton kesme işlemidir. Derz kesme makineleri, elektrikli ya da akaryakıt ile çalışan tiplerde olabilir. Kesilecek döşemenin kalınlığına ve kesilecek uzunluğa göre uygun tipte derz kesme makinesi ile beton kesme işleminin gerçekleştirilmesi gerekir.

Derz kesme yöntemi ile 40cm’e kadar beton kesme işlemi yapmak mümkündür. Darbesiz ve hasarsız beton kesme imkanı sağlar ve geniş çalışma alanlarına gerek yoktur. Mobil beton kesme olarak düşünebileceğinden pratik bir yöntemdir. Çabuk sonuç verir.

Derz beton kesme yöntemi genellikle betonarme yapıların tadilat işlemlerinde tercih edilir. Bunun yanı sıra kanal açma, havalandırma boşluğu açılması, makine teçhizat boşluklarının açılması, şaft açılımları, merdiven boşluklarının açılması, yağmur ve su kanallarının açılması gibi beton kesilmesi gereken her türlü tadilat ve işlemde kullanılabilir. Derz kesme aynı zamanda şap çizgilerinin, dilatasyon derzlerinin açılması gibi, beton zeminlerin belli derinlikle kesilmesi için de kullanılır.
 
Teknolojik gelişmeler beton kesme işlemlerini her ne kadar kolaylaştırsa da, profesyonel ve deneyimli bir ekip beton kesme işlemlerinde oluşabilecek kötü sonuçların önüne geçilebilmesi için esastır. Uygulanacak tekniğin doğru şekilde belirlenebilmesi ve uygulanması ancak ve ancak işinde uzman ve deneyimli bir ekip sayesinde gerçekleştirilir.
 
Firmamız Deler Beton Ltd. Şti, derz kesme yöntemi ile beton kesme taleplerinizi kısa sürede değerlendirerek optimum çözümler üretmektedir. Gerçekleştirdiğimiz her türlü beton kesme işleminde çalışma ve yapı güvenliğini sağlayarak en kısa sürede kesim işlemini tamamlamak ana hedefimizdir. Beton kesme profesyonel firmalar tarafından gerçekleştirilmesi gereken tehlikeli işlemlerdir. Beton kesme hizmetlerimiz ve beton kesme fiyatlarımız için bize ulaşabilirsiniz.


Fotoğraf Galerisi

Bu sayfayı paylaş