Hizmetlerimiz

Karot Beton Delme


Karot Beton Delme
Karot Beton Delme İzmir, Deler Beton Ltd. Şti deneyimi ve güvencesi ile tüm kurumsal karot delme işlemleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

Hizmet Talep Formu

Karot, beton duvar ve döşemelerden silindir şekilli beton parçaların kesilerek çıkarılmasını sağlayan bir işlemdir. Özel karot makinelerine ile gerçekleştirilen işlem ile 70 mm çap ve 5 metre derinliğe kadar beton duvar ve döşemelerde beton delme işlemi yapmak mümkündür.
 
Karot beton delme uygulamaları genellikle betonarme yapılarda, inşaatlarda gerçekleştirilmekte olup, havalandırma yada tesisat boşluklarının açılmasında, karot beton numunelerinin alınmasında, bia yıkımlarında zayıflatma işlemlerinde yada kalın beton duvar ve döşemelerin kesilmesinde kullanılır.

Firmamız Deler Beton Delme Kesim Ltd. Şti,  İzmir’de karot beton delme konusunda profesyonel olup tüm Türkiye’ye hizmet verebilmektedir. Karot makinaları ile delme işlemi yapılması kolay gibi gözükse de tehlikeli bir işlemdir ve kesinlikle uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmesi gerekir.

Karot makineleri ve makinedeki elmas uç sayesinde temiz bir kesim işlemi yapılarak istenilen çapta silindirik beton parçanın kesilerek uzaklaştırılması mümkündür. Dar alanlarda bile karot delme uygulaması rahatlıkla yapılabilir. Düşey, yatay ya da belirli açılar ile karot delme işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Kurumsal karot beton delme taleplerinizi profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, yapılarınıza zarar vermeden ve güvenlik önlemlerini sağlayarak karot uygulamalarını zamanında gerçekleştirmektedir. İzmir’de karotçu denildiğinde akla gelen uzman firmalardan biri olan Deler Beton Ltd. Şti, güvenli ve hızlı çözümleri ile tüm projelerini zamanında ve doğru şekilde teslim etmektedir.


Fotoğraf Galerisi

Bu sayfayı paylaş